Bestuur

Het bestuur van stichting DIM bestaat uit 7 personen te weten;

 

Naam Functie Sectie Contact
Stijn Jochijms Voorzitter Algemene zaken voorzitter@ojcdim.nl 
Vonne Franssen Secretaris  Archief  secretaris@ojcdim.nl 
Kay Wolters Penningmeester Financiën penningmeester@ojcdim.nl
Sam Willems  Bestuurslid Activiteiten

Activiteiten@ojcdim.nl

Sven Franssen Bestuurslid Inkoop/Gebouwbeheer

inkoop@ojcdim.nl

Jarno Wijnhoven Bestuurslid Algemeen

info@ojcdim.nl

Giel Jochijms Bestuurslid Vrijwilligers

vrijwilligers@ojcdim.nl

Voor vragen en/of suggesties kun je contact opnemen met ons via info@ojcdim.nl